محل تبلیغات شما
سلام سال نو مبارک انشالله سال پرخیر و برکت باشه و پر از شادی و رضایت

فک می کنم با خودم که من حسود میشم وقتی یکی ازدواج می کنه ؟

نمی دونم این حسم حسادته یانه

1-فک می کنم بیشتر دخترا همینجورین چون دوست دارن ازدواج کنن وقتی یکی دیگه ازدواج می کنه یه حسی بهشون دست می ده که کی نوبت من بشه واسه من که ازدواج شده رویایی دست نیافتنی

این مشکل دخترا نیس مشکل جامعه اس که این نگاه رو تزریق کرده و نگاه بدیه انگار با ازدواج دخترا شان پیدا می کنن

دیشب سریال زوج یافرد وقتی جلوی کلانتری آفاق گفت وقتی یه زن مردشو از دست می ده عزتش رو هم از دست میده پس نتیجه اش میشه که عزت زن در گرو شوهر و ازدواجشه.

خوب این از همین نگاه میاد که جنس زن رو هنوز به رسمیت نشناختن حتی ن چهره و موفق

مثلا همین سلبریتی ها و بازیگرای زن وقتی ازدواج می کنن ببینن چه خبره تو پیجاشون و حالاتشون

برعکس حالا بازیگرای مرد وقتی ازدواج می افتن کرک و پرشون میریزه و هواداراشون رو از دست میدن

2-دخترا همیشه عمرشون به شوهر فک میکنن حتی تو سنهای بالا اما پسرا زودتر از دخترا فک می کنم ناامید میشن من خودم بین خاستگارام اینو دیدم مثلا متولد 57 بود فقط 5سال ازم بزرگتربود نه مشکل حاملگی و زایمان دارن نه یائسگی ولی می گفت از ما که گذشته .

ولی من همچین حسی ندارم مثل همون 20سالگی حسم عوض نشده حالا شاید نگام عوض شده یه ذره پخته تر شده باشم که البته فک نمی کنم نیم پز شدم

3-ازدواج و تشکیل خانواده جای خوبیه واسه رشد و بزرگ شدن من این قسمتشو جدا از همه قسمتاش دوست دارم واقعا دیگه باید هر چی در چنته داری رو رو کنیفک کنم واسه همینه که دخترا شان پیدا میکنن جایی دیگه که نمیتونن خود واقعیشون رو نشون بده برعکس پسرا

4-خودم دلیلشو پیدا کردم چه خوب

اصولا همینجوریم خودم به جواب میرسم خدا کنه به جواب ازدواج هم برسم.

5-امروز یکی از خانم ها می گفت دختر کلاس دهمی مو عقد کردم فک کنم جادو کردن نفهمیدم چی شد به دوستم میگم یکی نیس واسه ما جادو جنبل کنه

حسادت و دیگر نکته های مجردانه

ازدواج ,رو ,فک ,دخترا ,کنم ,واسه ,ازدواج می ,می کنم ,از دست ,وقتی یکی ,می گفت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طایفه زهراکار نوادگان اتابکان لُر کوچک